Mössbord 1800-tal

Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÖSSBORD, 1800-tal, bemålat, med lönnfack ocg 2 lådor, snidade dragknoppar, höjd ca 72, 97x57 cm

Brukslitage, en låda med avslag

853652

2020-12-15