Golvlampa av Alfredo Häberli "Carrara", Luceplan

Golvlampa av Alfredo Häberli
Golvlampa av Alfredo Häberli
Golvlampa av Alfredo Häberli
Golvlampa av Alfredo Häberli
Golvlampa av Alfredo Häberli
Golvlampa av Alfredo Häberli
Golvlampa av Alfredo Häberli
Golvlampa av Alfredo Häberli

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALFREDO HÄBERLI, "Carrara", golvlampa, Luceplan, Italien, formgivningsår 2001, stomme i polyuretan, höjd ca 185 cm

Bruksslitage i form av mindre repor och märken, mindre skada på fotrand, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

853661

2020-12-14