Bertil Vallien ljuskrona och vägglystrar
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERTIL VALLIEN (född 1938): ljuskrona samt vägglystrar, Boda, 1970-tal, stomme i gult smidesjärn, 5 ljushållare i glas, diam. 40, vägglystrar: höjd ca 31 cm
Bruksslitage, enstaka glasdelar med nagg
853663
2020-12-14