Inga Borg akvarell

Inga Borg akvarell
Inga Borg akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGA BORG (1925-2017): "Plupp hos björnen Bamse i idet", signerad Inga Borg, akvarell, ca 17,5x22 cm

853668

2020-12-14