Andreas Wargenbrant skulptur
2020-12-18
853687
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, skulptur, rödmålat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2018, längd 32 cm, höjd 33,5 cm.