Ljustakar Staffan Englesson 18 delar
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 18 dlr, 1900-talets andra hälft, Staffan Englesson, rostfritt stål samt mässing, cylindrisk form, fotring samt ring vid mynningen i mässing, delvis med stämplar samt signatur, höjd ca 8,5-18,5 cm
Bruksslitage, smärre repor och märken
853693
2020-12-17