Ljustakar Staffan Englesson 18 delar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 18 dlr, 1900-talets andra hälft, Staffan Englesson, rostfritt stål samt mässing, cylindrisk form, fotring samt ring vid mynningen i mässing, delvis med stämplar samt signatur, höjd ca 8,5-18,5 cm

Bruksslitage, smärre repor och märken

853693

2020-12-17