Sockertång silver

Sockertång silver
Sockertång silver
Sockertång silver
Sockertång silver
Sockertång silver
Sockertång silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOCKERTÅNG, silver, stämplat kattfot 1888 END, längd ca 15,5 cm, vikt ca. 38 gram, ägaremonogram

853699

2020-12-14