Mortlar marmor

Mortlar marmor
Mortlar marmor
Mortlar marmor
Mortlar marmor
Mortlar marmor
Mortlar marmor

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

MORTLAR, 3 st, 1900-talets första hälft, marmor, höjd ca 13-10 cm

Åldersrelaterat slitage, den mista morteln utan stöt

853703

2020-12-17