BO E LUNDQUIST

BO E LUNDQUIST
BO E LUNDQUIST

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BO E LUNDQUIST (f. 1934), komposition, collage, blandteknik, signerad samt daterad - 88, ca 68x98 cm

Ej examinerad ur ram

853706

2020-12-17