Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
CARL DUXA (1871-1937): interiörscen, olja på duk, signerad, bildmått 55x68 cm
Retusch i övre hörn
853709
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här