Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CLAUS BODERUP & TORSTEN THORUP, "Semi pendel", 1980-tal, taklampa, Danmark, förgylld, diameter ca 70 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad
853710
2020-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här