CLAUS BODERUP & TORSTEN THORUP Semi pendel

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CLAUS BODERUP & TORSTEN THORUP, "Semi pendel", 1980-tal, taklampa, Danmark, förgylld, diameter ca 70 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

853710

2020-12-14