Okänd konstnär akvarell

Okänd konstnär akvarell
Okänd konstnär akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OKÄND KONSTNÄR, akvarell, 1800-talets andra hälft, ej signerad, smed, 19 x 13,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

853723

2021-01-16