Hink och balja, koppar

Hink och balja, koppar
Hink och balja, koppar
Hink och balja, koppar
Hink och balja, koppar
Hink och balja, koppar
Hink och balja, koppar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HINK MED LOCK samt BALJA, koppar, 1900-talets första hälft, höjd ca 36-17 cm

Slitage, nötning och stötskador

853724

2020-12-17