1 500 SEK
1 500 SEK
ROSENTHAL, kaffe- och moccaserviser, 21 dlr., porslin, Tyskland, 1900-talets första hälft, varierande dekor, detaljer i guld, höjd ca 4-16 cm
Smärre nagg
853730
2020-12-14
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här