Rosenthal

Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSENTHAL, kaffe- och moccaserviser, 21 dlr., porslin, Tyskland, 1900-talets första hälft, varierande dekor, detaljer i guld, höjd ca 4-16 cm

Smärre nagg

853730

2020-12-14