Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF FRANK, "Hortus", ytterfoder, 2+2+2, mässing, Firma Svenskt Tenn, formgivna 1938, höjd 14-17, diameter 19-22,5 cm
Bucklor och slitage
853736
2020-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här