Josef Frank ytterfoder Hortus

Josef Frank ytterfoder Hortus
Josef Frank ytterfoder Hortus
Josef Frank ytterfoder Hortus
Josef Frank ytterfoder Hortus
Josef Frank ytterfoder Hortus
Josef Frank ytterfoder Hortus

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

JOSEF FRANK, "Hortus", ytterfoder, 2+2+2, mässing, Firma Svenskt Tenn, formgivna 1938, höjd 14-17, diameter 19-22,5 cm

Zustandsbeschreibung

Bucklor och slitage

853736

2020-12-14