Taklampa fotogen

Taklampa fotogen
Taklampa fotogen
Taklampa fotogen
Taklampa fotogen
Taklampa fotogen
Taklampa fotogen
Taklampa fotogen
Taklampa fotogen

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

TAKLAMPA, fotogen, 1900-talets första hälft, skärm i svartlackerat plåt, höjd ca 57 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktonsterstad

853742

2020-12-17