Orientmatta figural

Orientmatta figural
Orientmatta figural
Orientmatta figural
Orientmatta figural
Orientmatta figural
Orientmatta figural
Orientmatta figural
Orientmatta figural
Orientmatta figural
Orientmatta figural

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, figural, old, mönster i blått och rosttoner, ca 400x310 cm

Smärre åldersrelaterat slitage, en kortsida och en långsida med äldre malskador, langettering med slitage

853745

2020-12-14