Omega Armbandsur 18K 1980-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 18K, 1980-tal, quartzverk, rödguld, plexiglas, datum, krona med Omega, senare förgylld flexilänk Speidel, ref nr. 1430, diam ca 33.5 mm, box original medföljer
Utgånget batteri. Gravyr. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
853749
2020-12-16