Omega Armbandsur 18K 1980-tal

Omega Armbandsur 18K 1980-tal
Omega Armbandsur 18K 1980-tal
Omega Armbandsur 18K 1980-tal
Omega Armbandsur 18K 1980-tal
Omega Armbandsur 18K 1980-tal
Omega Armbandsur 18K 1980-tal
Omega Armbandsur 18K 1980-tal
Omega Armbandsur 18K 1980-tal
Omega Armbandsur 18K 1980-tal
Omega Armbandsur 18K 1980-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OMEGA, armbandsur, 18K, 1980-tal, quartzverk, rödguld, plexiglas, datum, krona med Omega, senare förgylld flexilänk Speidel, ref nr. 1430, diam ca 33.5 mm, box original medföljer

Utgånget batteri. Gravyr. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

853749

2020-12-16