Lennart Rodhe akvarell

Lennart Rodhe akvarell
Lennart Rodhe akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, monogramsignerad samt daterad 1992-04-27, akvarell, 28x23,5 cm

853755

2020-12-14