Valery Chirkov
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VALERY CHIRKOV (USSR, född 1943): (2) Composition, signerade V.Chirkov, olja på papper uppfordrade på pannå, ca 38x28 respektive 40x27 cm
Member of Saint Petersburg Academy of Sciences and Arts
Oramade
853790
2020-12-14