Valery Chirkov

Valery Chirkov
Valery Chirkov

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VALERY CHIRKOV (USSR, född 1943): (2) Composition, signerade V.Chirkov, olja på papper uppfordrade på pannå, ca 38x28 respektive 40x27 cm

Member of Saint Petersburg Academy of Sciences and Arts

Oramade

853790

2020-12-14