Pall

Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL, möjligen Otto Schulz för Boet, 1900-talets första hälft, klädd med röd galon, dekor av pärlspik, uppfällbar sits med underliggande förvaring, bredd 58,5 cm, höjd 45,5 cm.

Slitage, repor, skav, locket löst, fläckar.

853791

2021-01-16