Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, "Skarabé", Stig Ahlström och Clas Kock, Atelje Lyktan, Åhus, svartlackerad, ställbara reflektorspeglar, etikettmärkt, höjd ca 58 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage, repor
853809
2020-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här