Ateljé Lyktan bordslampa

Ateljé Lyktan bordslampa
Ateljé Lyktan bordslampa
Ateljé Lyktan bordslampa
Ateljé Lyktan bordslampa
Ateljé Lyktan bordslampa
Ateljé Lyktan bordslampa
Ateljé Lyktan bordslampa
Ateljé Lyktan bordslampa

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, "Skarabé", Stig Ahlström och Clas Kock, Atelje Lyktan, Åhus, svartlackerad, ställbara reflektorspeglar, etikettmärkt, höjd ca 58 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage, repor

853809

2020-12-14