Herman Södersten

Herman Södersten
Herman Södersten
Herman Södersten
Herman Södersten
Herman Södersten
Herman Södersten
Herman Södersten
Herman Södersten

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HERMAN SÖDERSTEN (1862-1926): Bärplockande barn, signerad och daterad Herman Södersten -86, olja på duk, 70x50 cm

853813

2020-12-15