Karl-Axel Pehrson exotiska växter
2020-12-14
853819
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad -79, numrerad H.C. XXXVI, bildmått 57x40 cm