Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustbild, monogramsignerad och daterad JE 1891, olja på duk, 60x82 cm
Krackeleringar
853826
2020-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här