Tre tomtar i keramik
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOMTAR, 3 st, figuriner, keramik, 1900-tal, bl. a. Tyskland samt Sverige, en signerad undertill C. Palmquist nr 17, polykromt bemålade, höjder ca 20-30 cm
Bruksslitage, färgbortfall förekommer
853839
2020-12-17