Tre tomtar i keramik

Tre tomtar i keramik
Tre tomtar i keramik
Tre tomtar i keramik
Tre tomtar i keramik
Tre tomtar i keramik
Tre tomtar i keramik
Tre tomtar i keramik
Tre tomtar i keramik

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOMTAR, 3 st, figuriner, keramik, 1900-tal, bl. a. Tyskland samt Sverige, en signerad undertill C. Palmquist nr 17, polykromt bemålade, höjder ca 20-30 cm

Bruksslitage, färgbortfall förekommer

853839

2020-12-17