Chiffonje 1800-tal

Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talet slut, fanérad i valnöt, beslag i mässing, höjd 122, 85x42 cm

Bruksslitage, nyckel saknas

853841

2020-12-15