Karmstolar 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, mahogny, intarsiadekor, stoppade sitsar klädda med mönstrad textil, sitthöjd ca 49 cm.

Sprickor, lagningar, förstärkta, senare klädsel.

853854

2021-01-16