Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PARTI SILVER, 4 dlr, bestående av 2 kannor st, sockerskål, samt bägare, 1800- samt 1900-tal, total vikt ca 827 g
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis stötmärken och repor
853857
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här