Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PARTI SILVER, 4 dlr, bestående av 2 kannor st, sockerskål, samt bägare, 1800- samt 1900-tal, total vikt ca 827 g

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis stötmärken och repor

853857

2020-12-17