Paul Cadovius Royal system

Paul Cadovius Royal system
Paul Cadovius Royal system
Paul Cadovius Royal system
Paul Cadovius Royal system
Paul Cadovius Royal system
Paul Cadovius Royal system
Paul Cadovius Royal system
Paul Cadovius Royal system

Klubbat för:

940 EUR

Utropspris

400 EUR

HYLLSYSTEM, "Royal system", Paul Cadovius, Danmark, 1900-talets mitt, höjd 194 cm, bredd 244 cm, djup 33 cm

Slitage, några mindre skador vid hyyplansfästet

853871

2020-12-20