Jan Lundqvist färglitografi

Jan Lundqvist färglitografi
Jan Lundqvist färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JAN LUNDQVIST (född 1935), färglitografi, signerad och numrerad 215/295 Göteborgsmotiv, bildstorlek 50x70 cm.

Ej examinerad ur ram.

853880

2021-01-16