Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
JAN LUNDQVIST (född 1935), färglitografi, signerad och numrerad 215/295 Göteborgsmotiv, bildstorlek 50x70 cm.
Ej examinerad ur ram.
853880
2021-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här