Royal Copenhagen "Musselmalet" ljusstakar

Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen

Såld för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

ROYAL COPENHAGEN, 1 par, "Musselmalet", helblond, Danmark, numrerade 1138, höjd 10 cm.

Smärre slitage, mindre nagg på insidan av en fot.

853882

2021-01-16