Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
ROYAL COPENHAGEN, 1 par, "Musselmalet", helblond, Danmark, numrerade 1138, höjd 10 cm.
Smärre slitage, mindre nagg på insidan av en fot.
853882
2021-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här