Byrå 3-lådig art deco

Byrå 3-lådig art deco
Byrå 3-lådig art deco
Byrå 3-lådig art deco
Byrå 3-lådig art deco
Byrå 3-lådig art deco
Byrå 3-lådig art deco
Byrå 3-lådig art deco
Byrå 3-lådig art deco
Byrå 3-lådig art deco
Byrå 3-lådig art deco
Byrå 3-lådig art deco
Byrå 3-lådig art deco

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 3-lådig, art deco, fanér i alm, intarsia dekor, höjd ca 71, 105x42 cm

Slitage, fläckar, fanérskador

853885

2020-12-22