Dalahäst 1930/40-tal

Dalahäst 1930/40-tal
Dalahäst 1930/40-tal
Dalahäst 1930/40-tal
Dalahäst 1930/40-tal
Dalahäst 1930/40-tal
Dalahäst 1930/40-tal

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DALAHÄST, 1930/40-tal, kurbitsmåleri mot röd botten, höjd 18 cm.

Repor och hårt slitage, lagat huvud.

853886

2021-01-16