Kannor

Kannor
Kannor
Kannor
Kannor
Kannor
Kannor

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

KANNOR, 3 st, klarglas med slipad dekor, omkring 1900-talets mitt, höjd 18-19,5 cm.

Mindre bruksslitage.

853900

2021-01-16