Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
KANNOR, 3 st, klarglas med slipad dekor, omkring 1900-talets mitt, höjd 18-19,5 cm.
Mindre bruksslitage.
853900
2021-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här