Alfred Wahlberg, Skogsbacke i Torreby

Såld för:

46 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Skogsbacke i Torreby, signerad och daterad Alfr Wahlberg Torreby 1887, olja på duk, 97,5x146 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

853918

2021-02-28