Alfred Wahlberg, Skogsbacke i Torreby
Klubbat för:
46 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Skogsbacke i Torreby, signerad och daterad Alfr Wahlberg Torreby 1887, olja på duk, 97,5x146 cm.
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
853918
2021-02-28