Andreas Wargenbrant skulptur

Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, skulptur, gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2016, längd 32 cm, höjd 33,5 cm.

853934

2021-01-16