James Coignard blandteknik

James Coignard blandteknik
James Coignard blandteknik

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAMES COIGNARD (1925-2008), blandteknik, signerad och numrerad 50/75, komposition, 65x50 cm.

Ej examinerad ur ram.

853977

2021-01-08