Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, gråmålade, tre lådor varderad, bredd 39 cm, djup 31 cm, höjd 71 cm.

Mindre slitage, senare målning.

853984

2021-01-06