Stolar nyrenässans

Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérade valnöt, skulpterad dekor, klädsel i plysch, sitthöjd ca 45 cm

Smärre ytskador, senare klädsel

854012

2020-12-17