Matgrupp Ekselius

Matgrupp Ekselius
Matgrupp Ekselius
Matgrupp Ekselius
Matgrupp Ekselius
Matgrupp Ekselius
Matgrupp Ekselius
Matgrupp Ekselius
Matgrupp Ekselius
Matgrupp Ekselius
Matgrupp Ekselius
Matgrupp Ekselius
Matgrupp Ekselius
Matgrupp Ekselius
Matgrupp Ekselius

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, STOLAR, 6 st, 1960-tal, bordet Karl Erik Ekselius för JOC, fanérade i teak, stoppad sits o rygg, bordets mått höjd ca 74, 160x111 cm, 3 iläggsskivor vardera bredd 55 cm

Brukslitage, smärre ytskador

854017

2020-12-17