Matgrupp Ekselius
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, STOLAR, 6 st, 1960-tal, bordet Karl Erik Ekselius för JOC, fanérade i teak, stoppad sits o rygg, bordets mått höjd ca 74, 160x111 cm, 3 iläggsskivor vardera bredd 55 cm
Brukslitage, smärre ytskador
854017
2020-12-17