Skulptur Ilon Wikland

Skulptur Ilon Wikland
Skulptur Ilon Wikland
Skulptur Ilon Wikland
Skulptur Ilon Wikland
Skulptur Ilon Wikland
Skulptur Ilon Wikland
Skulptur Ilon Wikland
Skulptur Ilon Wikland
Skulptur Ilon Wikland
Skulptur Ilon Wikland
Skulptur Ilon Wikland
Skulptur Ilon Wikland

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILON WIKLAND (född 1930): Skulptur, i form av trollunge, konstmaterial, signerad och daterad Ilon -00, höjd 12 cm

En arm med lagning

854021

2020-12-15