Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ILON WIKLAND (född 1930): Skulptur, i form av trollunge, konstmaterial, signerad och daterad Ilon -00, höjd 12 cm
En arm med lagning
854021
2020-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här