Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ASTRID SYLWAN (född 1970): ´November´´, monotypi - färgetsning, signerad Astrid Sylwan samt "November", oramat blad, bladstorlek ca 48x43,5 cm
854023
2020-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här