Sideboard Ekselius

Sideboard Ekselius
Sideboard Ekselius
Sideboard Ekselius
Sideboard Ekselius
Sideboard Ekselius
Sideboard Ekselius
Sideboard Ekselius
Sideboard Ekselius
Sideboard Ekselius
Sideboard Ekselius
Sideboard Ekselius
Sideboard Ekselius
Sideboard Ekselius
Sideboard Ekselius
Sideboard Ekselius
Sideboard Ekselius

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARL ERIK EKSELIUS, sideboard, 1960-tal, fanérat i valnöt, höjd ca 80, 190x46 cm

Delvis blekt, brukslitage, smärre ytskador

854025

2020-12-17